Do trzech razy sztuka?

Witam, już w najbliższą niedzielę o godzinie 13,00 spotkają się bardzo znające się drużyny. Na własnym stadionie podejmiemy Iskrę Cieszacin Wielki zespół zajmujący 6 pozycje w tabeli. Sezon dla drużyny rywali nie rozpoczął sie za dobrze. W pierwszej kolejce Iskra podejmowała drużynę z Chłopic z która przegrała 3 do 1. W drugiej kolejce Iskra podejmowała vice lidera z którą przegrała 2 do 0. W bezpośrednim meczu w rundzie  jesiennej na boisku rywala między Przedmieściem a Iskrą  padł remis. Z drużyną Iskry spotkaliśmy się dwukrotnie w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej. W obu spotkaniach lepsza okazała się drużyna Iskry. Jaki wynik padnie w tej kolejce? Okaże się w niedziele. Serdecznie zapraszamy na stadion Przedmieścia na godzinę 13,00.